Zemin üstü SESSİZ ters yol kapan bariyeri
Img
(SIVA-ASFALT ÜSTÜ)  ZEMİN ÜSTÜ SESSİZ  TERS TOL  KAPAN BARİYERİ
--BLOCK BARİYER Sıva asfalt zemin üzeri montajlı seyyar mobil portable kapan tuzak bariyer-
--KAPAN BARİYER  İSTANBUL ÜRETİCİ FİRMAYIZ--
--HER TÜRLÜ İHTİYACINIZI KARŞILAYACAK KAPAN ÜRETİMİMİZ MEVCUTTUR--

Bu tip kapan bariyerlerimiz sıva üstüne kazı yapılmadan montaj edilen zemin üstü kapan bariyer sistemleridir.
Kazım imkanı olmayan zeminler ve kısa zaman diliminde kapatılması gerekli olan geçiş ve yollar için uygundur.
Üzerinde giriş yapacak olan araç tonaj ağırlığına göre imal edilirler , komple sıcak daldırma galvaniz kaplıdır Paslanma imkanı yoktur, uzun yıllar kullanılabilir.
Şişleri ısıl işlem görmüş çeliktir.2 yıl garantilir. direkli kapan bariyer uyarı levhaları ücretsiz verilmektedir.üst saç 10 mm çeliktir. yekpare monoblok gövdedir. bu yüzden esneme kırılma yapmaz. tek parça saçdan lazer kesimle işlenir. Yarım ve bir metre parçalar halinde üretilmektedir. yanyana kasis tarzında yan yana eklenerek istenilen uzunluk elde edilebilir.

TERS YOL TUZAK KAPAN BARİYERİ SESSİZDİR:
SESSİZ Ters yol tuzak bariyerleri teflon yatakları ve kauçuk stoperleri sayesinde sessiz çalışır.
Her lastik patlatıcı şiş dişin arkasında bulunan geri tepkime yayları sayesinde tuzak kapan bariyerler tamamen sessizdir.
Şişler lazer kesim ısıl işlem görmüş 10 mm et kalınlığında st 52 çelik kapan bariyerlerdir.
Aynı şekilde gövdede yekpare tek parça saçtan lazer kesim olarak imal edilir . böylelikle yaz kış ortam şartlarından etkilenip kaynak yerlerinden kırılma esneme olmaz , ağır tonajlı ve hafif tonajlı aks yükü dayanımına  göre imal edilirler ve kapan bariyerlerin en büyük problemi olan araç geçişlerindeki çıkardıkları sesi çıkartmaz tamamen sessiz çalışır. manuel kapan bariyer , tuzak bariyer , lastik patlatan , sistemlerimiz komple sıcak daldırma galvaniz kaplıdır. kesinlike paslanma yapmaz , ayrıca paslanmaz çelik crom nikel 316L den imal edilen modellerimizde ürün gamımızda mevcutur.Manuel kapan bariyerlerimiz için extra bir gider yapmaya ve kanal oluşturmaya gerek yoktur kendi saç kanal tavası mevcuttur.

PORTATİF TUZAK BARİYER MODELLERİ OLARAK ARACIN TERSTEN GİRMEYECEĞİ HER YERE UYGULANIR
Otomatik Kapan Bariyerler , Hidrolik veya mekanik olarak imal edilebilirler. Hidrolik olanları Bir piston yardımıyla kapan bariyer dişlerine hareket sağlanır.Mekanik olanlarında elektrik motoru sayesinde tuzak sistemleri dişlerine hareket sağlanır.
Kapan Bariyer üzerinde timsah dişleri bulunan, güvenlik ürünleridir. Tuzak sistemleri, hastaneler, ticari, endüstriyel ve askeri siteler gibi tek yönlü veya otomatik sistemlerde çift yönlü trafik akışını kontrol altına almak için tasarlanmış yüksek güvelik ürünleridir. Araçlar ters yönden girmeye kalkıştığı zaman araçların lastiklerini patlatmak amacıyla düzenlenmiş güvenlik sistemidir.Manuel kapan bariyerlerde istenildiği taktirde bir kol sistemi yapılarak( kollu kapan bariyer) manuel şekilde çift taraf geçişede izin verilebilir.
Suikast tipi kapanlar:
S
uikast tipi kapanlarda , içeri girmek isteyen araçların sadece tekerlerini patlatmakla kalmaz, dişlerinin yüksekliği ve malzemelerinin cinsine göre içeri girmeye çalışan aracı önden arkaya doğru kucaklayarak araca büyük zarar verir.Genellikle Askeriye elçilik tarzı yüksek güvenlik gerektiren yerler de kullanılan kapan bariyer modelleridir.
Kasis Kapan :
Tümsek kapan
olarakta bilnien bu kapan bariyer modeli, sıva üstü olarak zemine vidalanarak montajı yapılır.Diğer kapan bariyer modellerinde olduğu gibi yeri kazıp betonlama derdi yoktur. Bu yüzden işçiliği basit ve kazı yapılamayacak yerlerde kullanılırlar. Kasis kapanın içinde yaylı bir mekanizma olduğu için kapan dişlerininin temiz tutulması gerekmektedir. Temiz tutulmadığı taktirde, Kapan bariyerin dişleri zamanlar kırılmaktadır.

Garanti
Kapan Bariyerin imalat ve uygulama hatalarına karşı 2 yıl ücretsiz garantisi olmakta ve 2. Yıldan sonrası için 10 yıl ücretli bakım garantisi verilmektedir.

Kapan Bariyer Fiyatları , Araç Kapanı Fiyatları , Otopark Kapan Fiyatları , Yer Kapanı , Yol Kapanı , Lastik Patlatan Fiyatları , Otopark Kurt Kapanı , Ters Kapan Fiyatları , Lastik Patlatan Yol Kapanı , Kasis Kapan , Tümsek Kapan , Araç Kapanı İstanbul , Yol Kapanı Nedir , Yol Kapanı Kullanma Talimatı , Mekanik Yol Kapanı , Kapan Bariyer Fiyatları , Mafsallı Lastik Patlatan , Lastik Patlatan Çiviler , Seyyar Yol Kapanı , Seyyar Yol Tuzağı , Serpme Yol Kapanı , Serpme Yol Tuzağı , Seyyar Kapan Bariyer , Sessiz Tip Yer Tuzakları , Sessiz Tip Yer Tuzağı , Tuzak Kapan , Yol Kapanı Tabelası , Kapan Bariyer Dikkat , Tabelası , Tuzak Kasis , Yola Döşenen Mızrak , Mızraklı Kasis , Çivili Kasis , Çivili Tuzak , Çivili Yol Kapanı , Mekanik Araç Kapanı , Ters Yol Engel Tuzağı Bariyer , Trafik Yol Kapanı , Yol Tuzağı  , Yer Tuzağı